- OD5-25T01
- OD5-25T01
- By SICK
- FREE Shipping
1 in stock. Ships in 3-4 business days. Call for expedite options
Overview
Features
- 24 mm to 26 mm measuring range
- Serial communication interface
- Current output / voltage output type of analog output
- 25 µm x 35 µm (25 mm) typ. light spot size (distance)