Festo 177728 / PQ-PA-12X1,5X3000 Plastic Pipe
- PQ-PA-12X1,5X3000
- PQ-PA-12X1,5X3000
- By Festo
Manufacturer has 36 in stock.Ships in 3-4 business days. Call for expedite options.
Overview
Features
- 12MM outside diameter
- 9MM inside diameter